Home » Blog » Nieuws » Gezocht: Kerkelijk werker voor onze gemeente (8-2019)

Gezocht: Kerkelijk werker voor onze gemeente (8-2019)

Geplaatst in: Nieuws

 

De Protestantse Gemeente te Koudekerk aan den Rijn en Hazerswoude-Rijndijk zoekt een enthousiaste Kerkelijk werker (± 20 uur)

Wij willen als gemeente een ontmoetingsplek zijn met open deuren naar God en naar elkaar. We willen, geroepen door Gods liefde, omzien naar elkaar, zo verschillend als we zijn. Door zijn Geest voelen we ons geïnspireerd, geleid en bemoedigd. In onze gemeente is, door het vertrek van onze pastor, ruimte voor een kerkelijk werker. Deze kerkelijk werker zal onze predikant ondersteunen bij zijn bezoekwerk en een inspirerende rol vervullen in de uitvoering van kerkelijke activiteiten.

Meer informatie is te vinden in de advertentie. 2019 Advertentie Kerkelijk werker

Geplaatst: 27 augustus 2019