Home » Blog » Nieuws » Gezocht: Kerkelijk werker voor onze gemeente

Gezocht: Kerkelijk werker voor onze gemeente

Geplaatst in: Nieuws

 

De Protestantse Gemeente te Koudekerk aan den Rijn en Hazerswoude-Rijndijk zoekt een enthousiaste Kerkelijk werker (16-30 uur).

Wij willen als gemeente een ontmoetingsplek zijn met open deuren naar God en naar elkaar. We willen, geroepen door Gods liefde, omzien naar elkaar, zo verschillend als we zijn. Door zijn Geest voelen we ons geïnspireerd, geleid en bemoedigd. In onze gemeente is, door het vertrek van onze pastor, ruimte voor een kerkelijk werker. Deze kerkelijk werker zal onze predikant ondersteunen bij zijn bezoekwerk en een inspirerende rol vervullen in de uitvoering van kerkelijke activiteiten.

Meer informatie is te vinden in de advertentie: vacaturetekst kerkelijk werker 24 april 2023

Sluitingsdatum is 20 mei 2023.

 

 

Geplaatst: 29 april 2023