Home » Blog » Nieuws » Kom ook moonlight shoppen!

Kom ook moonlight shoppen!

Geplaatst in: Nieuws

moonlight-shopping-2

Op zaterdag 10 december a.s. wordt in Hazerswoude-Rijndijk de jaarlijkse Moonlight Shopping avond georganiseerd op de Da Costasingel van 18.00 – 20.30 uur. Vanuit onze gemeente zullen we daar ook aanwezig zijn met een gezellige kerstkraam. We trakteren de bezoekers op iets lekkers in het teken van de geboorte van het Kindje Jezus. We hopen vele dorpsgenoten te ontmoeten en met hen in gesprek te gaan.

Om de komende jaren meer handen en voeten te geven aan de “Open Deuren” uit ons beleidsplan bieden we de bezoekers van onze kraam een enquête aan waarop ze hun interesses kunnen aangeven. Als dank ontvangt men een mooie goodiebag mee naar huis. Uiteraard zit in de tas informatie over onze gemeente, maar ook nog een paar mooie cadeautjes zoals de CD “Waarom Kerst?” en de PKN Kerstkrant.

Geplaatst: 28 november 2016