Home » Blog » Nieuws » Open monumentendag in onze kerken

Open monumentendag in onze kerken

Geplaatst in: Nieuws

Op zaterdag 8 september staan de deuren van beide kerken open van 10.00-16.00 uur. Deskundige rondleiders kunnen u alles over de geschiedenis van onze kerken vertellen. Een prachtige kans, want we zijn best trots op onze kerken en zorgen voor de toekomst dat ze goed worden onderhouden. Op het grote scherm vertonen wij u deze dag afbeel­dingen van kerken langs de Rijn. Te beginnen in Zwitserland, daarna prachtige domkerken in Duitsland, om dan te eindigen met de Hoog­landse kerk in Leiden. Daarnaast wordt in beide kerken door onze organisten en gastspelers op het orgel gespeeld. Er liggen archiefstukken ter inzage. In de Brugkerk ligt een plattegrond met een korte uitleg wat er allemaal te zien is in het kerkgebouw

Genoeg redenen om die dag eens langs te komen.

 

 

Geplaatst: 26 augustus 2018