
We hebben in een klein groepje alvast een start gemaakt met de invulling van de vredeszondag. Het thema is hetzelfde als vorig jaar namelijk: Niets doen is geen optie. We willen nadenken over de vrede die ver te zoeken is, wat haalt haar dichterbij?
Vrede en delen zullen de kernwoorden zijn op deze zondag. Hoe kan de kerk een veilige plaats zijn waar wij aan onze kinderen voordoen hoe doen vrede kan brengen?
We leren een mooi lied en pastor Wilna zoekt mensen die graag met ons dit lied willen instuderen op één repetitieavond op dinsdagavond 15 september a.s. om 19.30 uur. In augustus komt het groepje weer samen om e.e.a. verder uit te werken.
Vredeszondag is 20 september en u / jij bent van harte welkom in de Brugkerk. De dienst start om 10.00 uur.
Meer informatie over de landelijke vredesweek: https://paxvoorvrede.nl/vredesweek/
Hartelijke groet,
namens de Raad van Kerken,
Nella van Rijnswou.
Geplaatst: 21 augustus 2026